Naujienos

Pakruojo kredito unijai minint 25-ąjį veiklos jubiliejų – partnerių sveikinimai

Š. m. kovo 15 d. Pakruojo ūkininkų kredito unija atšventė veiklos 25-ąją sukaktį. Šia proga sulaukta sveikinimų iš visus šiuos metus kredito unijos veiklą lydėjusių bendražygių. Pakruojo ūkininkų kredito unijos kolektyvą taip pat pasveikino Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus pirmininkas Albinas Navickas, aplankė ir pirmasis kredito unijos valdybos pirmininkas Kęstutis Ališauskas.

Pakruojo ūkininkų kredito unijos darbuotojų kolektyvas kartu su pirmuoju valdybos pirmininku K. Ališausku

Sigutėnų kaimo bendruomenės sveikinimas:

Miela Rūta, gerbiamos unijos darbuotojos,
patikėkit, kad praverti Jūsų įstaigos duris traukia ne vien galimybė pasinaudoti pigiomis paslaugomis ar noras gauti paramą… Užsukti į uniją nė kiek ne mažiau traukia visų Jūsų nuoširdumas, dėmesingumas, geranoriškumas, pastangos įsiklausyti, išgirsti, suprasti…Ir, žinoma, gebėjimas viso to neprarasti net ir sunkiausiais laikmečiais…
Visada išlikit tokios, kokios esat dabar! Sveikatos, stiprybės, visokeriopos sėkmės ir prasmingų iniciatyvų labui linkime Jums unijos veiklos 25-mečio proga!
Su meile ir pagarba,
Pranutė visų sigutėniečių vardu

Pakruojo rajono savivaldybės mero Sauliaus Margio sveikinimas:
Gerbiami Pakruojo ūkininkų kredito unijos kolektyvo nariai,
Laimingas yra tas, kuris džiaugsmingai dirba
ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė.
Johanas Volfgangas Gėtė
Dėka įkvepiančios misijos, aiškios vizijos ir ambicingų tikslų, įveikėte svarbią 25 metų Pakruojo ūkininkų kredito unijos veiklos atkarpą. Ši prasminga sukaktis – atliktų darbų įvertinimas ir sukauptos patirties sklaida, iš kurios galima daug ko pasimokyti.
Bėgant laikui netrūko iššūkių ir pakilimų, tačiau stipri Jūsų komanda ir pelnytas klientų pasitikėjimas leido sukurti nuolat augančią ir stiprėjančią organizaciją.
Nuoširdžiai sveikindamas 25-ojo jubiliejaus proga linkiu ir toliau būti šalia kiekvieno kliento, tvirtais žingsniai eiti sėkmės keliu ir svariu savo indėliu stiprinti mūsų rajono gerovę!
Tegul kasdien Jus aplanko profesinė sėkmė ir asmeninė laimė!
Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis

Pakruojo rajono savivaldybės mero S. Margio sveikinimas

Pakruojo automobilių sporto klubo dovanos:

Automobilio sporto klubo dovanos Pakruojo ūkininkų kredito unijai

Kartu su visu kolektyvu nuoširdžiai dėkojame visiems už dovanas ir šiltus sveikinimų žodžius. Jūsų pasitikėjimas yra mūsų judėjimo pirmyn variklis, smagu dirbti, augti ir kurti kartu !

Atgal