Naujienos

Informaciją dėl karantino

Karantino suvaržymai: kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu

Praėjusią savaitę pranešta apie Vyriausybės sprendimu sustiprintas pandemijos valdymo priemones ir iki 2021 m. sausio 31 d. 24 val. šalyje pratęstą karantiną. Nors Pakruojo ūkininkų kredito unija dirba įprasta tvarka, tačiau palaikydami prevencines priemones ir saugodami savo darbuotojų bei narių sveikatą, primename apie galimybes tvarkyti finansinius reikalus nuotoliniu būdu.

Raginimas vengti nebūtinų socialinių kontaktų

Gyventojams rekomenduojama riboti apsipirkimų prekybos vietose skaičių, o esant būtinybei – atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o mokėjimo kortelėmis. Primename, kad mokėjimo kortelėmis bekontakčiu būdu prekybos vietose galite sumokėti už prekes iki 50 Eur sumos.

Norintieji gauti kreditą, kviečiami nevykti į kredito uniją, o užpildyti paraišką kreditui gauti, kurią rasite kredito unijos interneto svetainėje. Atsakingas darbuotojas įvertins Jūsų finansines galimybes ir pateiks kredito pasiūlymą.

Norintieji atsidaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sąskaitą, metines palūkanas gali sužinoti kredito unijos interneto svetainėje arba www.lku.lt. Taip pat primename, kad indėlio sąskaitą galite atsidaryti likę namuose – per el. bankininkystės sistemą „i-Unija“ prisijungę prie savo paskyros.

Daugelis finansinių operacijų – el. bankininkystėje „i-Unija“

Daugumą kredito unijų teikiamų finansinių paslaugų galite pasiekti likdami namuose. Elektroninė bankininkystė „i-Unija“ – greitas ir saugus būdas atlikti šias finansines operacijas:

  • Atlikti mokėjimus internetu.
  • Atsiskaityti už komunalines ir kitas paslaugas.
  • Atsiskaityti už prekes ir paslaugas e. parduotuvėse.
  • Sudaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sutartį.
  • Peržiūrėti informaciją apie turimus kreditus: mokėjimo grafikus, palūkanas, kredito dengimo istoriją, pagrindines sąlygas.
  • Išsiųsti žinutę savo kredito unijai.
  • Įkelti ir savo kredito unijai pateikti nustatyto formato arba laisvos formos prašymus bei kitus dokumentus.

Taip pat primename, jog dar spalį buvo atverta galimybė gyventojams tapti bet kurios iš 45 LKU grupei priklausančių kredito unijų nariu nuotoliniu būdu, neatvykus į pačią kredito uniją. Kaip tapti kredito unijos nariu nuotoliniu būdu – skaitykite https://lku.lt/tapkite-nariu. Pageidaujantys tapti nariais nuotoliniu būdu, raginami su mumis susiekti el. paštu puku@lku.lt   arba 8-421-60131

Apie paslaugas sužinokite nuotoliniu būdu

Pakruojo ūkininkų kredito unija įprasta tvarka. Priėmus kitokius sprendimus, apie kredito unijos darbo organizavimo pokyčius būsite informuoti atskirais pranešimais.

Primename, kad visą svarbiausią informaciją apie kredito unijų paslaugas galite rasti kredito unijos interneto svetainėje. Taip pat nariai dėl finansinių klausimų gali kreiptis šiais kontaktais:

Mūsų kontaktus galite rasti čia:  https://puku.lku.lt/apie-mus/kontaktai/

Kredito unijos darbo laikas:

Pakruojo būstinė ir Linkuvos nutolusi kasa: kasdien nuo 8.00 iki 17 val., su pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13. val.

Žeimelio nutolusi kasa: pirmadieniais trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17 val., su pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13. val.

Kviečiame būti atsakingais, laikytis karantino apribojimų ir tokiu būdu apsaugoti save bei savo artimuosius!

Jūsų kredito unija

Atgal